ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : شنبه 17 مرداد 1394

سرپرست جهاددانشگاهی شعبه لامرد از راه‌اندازي بانك خون بندناف و دفتر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در شهرستان لامرد خبر داد.

 

سرپرست جهاددانشگاهی شعبه لامرد از راه‌اندازي بانك خون بندناف و دفتر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در شهرستان لامرد خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، سيداحمد هاشمي چهارشنبه 14 مرداد، در آستانه سالروز تشكيل جهاددانشگاهي در كشور، در يك كنفرانس خبري گفت: جهاد‌دانشگاهی یکی از مراکز مهم آموزشی در کشور به‌شمار مي‌رود كه در زمينه‌هاي مختلف علمي، پژوهشي، آموزشي و فرهنگي، فعاليت‌هاي چشمگير و تاثيرگذاري را داشته است.

وي گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت، تاسیس دانشگاه علمی کاربردی و ايجاد مركز اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها، از جمله اهداف راه‌اندازي شعبه جهاددانشگاهي در شهرستان لامرد بوده است.

هاشمی افزود: با توجه به روند صنعتی شدن شهرستان لامرد، نقش جهاددانشگاهی در تربیت نیروی متخصص متناسب با نياز بازار كار، بسيار مثبت و ارزنده خواهد بود.

وي ورود جهاددانشگاهی در حوزه پژوهش را از پتانسیل‌های مهم جهاددانشگاهي لامرد دانست و با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی اين نهاد انقلابي، اضافه كرد: برگزاری دوره‌های آموزش قرآن و همچنین فعال كردن خبرگزاری‌هاي ایسنا و ایکنا از ديگر اقداماتي است كه در شهرستان لامرد دنبال مي‌كنيم.

هاشمي همچنین عنوان کرد: علي‌رغم آنکه مدت کوتاهی از تاسیس جهاد دانشگاهی در لامرد مي‌گذرد، کلاس‌های آموزشی در گروه‌های مختلف داير شده و بيش از 250 كارآموز، آموزش‌هاي تخصصي را فراگرفته‌اند.

وي گفت: دوره‌های کاربردی مثل تربیت مربی مهد کودک، دستیار کنار دندانپزشک، نسخه‌خوانی داروخانه‌ها، دوره‌های مکالمه زبان‌های خارجه، دوره‌های مختلف کامپیوتر، کمک‌های اولیه و امدادگری، حسابداری حرفه‌ای و PLC برق صنعتی با بیشترین متقاضی از سوی همه اقشار مواجه بوده است.

هاشمي با قدرداني از تلاش‌هاي دكتر موسوي، نماينده مردم شهرستان‌هاي مهر و لامرد و منصوري؛ فرماندار اين شهرستان، در راستاي راه‌اندازي جهاددانشگاهي در لامرد، گفت: همراهي در تامين تجهيزات مورد نياز آموزشي و فرهنگي و اختصاص فضاي فيزيكي و آموزشي مناسب، از مهمترين نيازهاي جهاددانشگاهي در شهرستان لامرد است.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 42
بازدید ماه:2357
بازدید کل:325481

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی