ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 6 دی 1394

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، استاندار فارس در اين ديدار گفت: جهاددانشگاهي را به‌عنوان يك نهاد علمي، توانمند و اثرگذار در تمام حوزه‌ها مي‌شناسد و باور دارد.

 

رئيس جهاددانشگاهي استان و استاندار فارس در جلسه‌اي صميمانه در روز دوم دی‌ماه 94 به بحث و گفت و گو پرداختند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، استاندار فارس در اين ديدار گفت: جهاددانشگاهي را به‌عنوان يك نهاد علمي، توانمند و اثرگذار در تمام حوزه‌ها مي‌شناسد و باور دارد.

سيدمحمدعلي افشاني افزود: جهاددانشگاهی نهادی است که در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه صنعت دست آوردهای شایسته‌ای داشته و خدمات خوبی ارائه داده است.

استاندار فارس با تصريح اينكه نتیجه تحقیق و پژوهش باید به محصول منتهی شود، خاطرنشان كرد: جهاد دانشگاهی نيز باید نتایج تخقیقات خود و حتی سایر مراکز تحقیقاتی را به محصول تبدیل و سپس تجاری سازی کند و از این طریق الگوی محققان شود.

افشاني گفت: تجاری سازی دستاوردهای تحقیقاتی، انگیزه را در جوانان و سایر اقشار دانشگاهی بالاتر برده و آنها را به پژوهش‌های کاربردی وا می‌دارد.

وي گفت: اگر هدف تحقیقات صرفا تولید مقاله و سپس ارتقای مدارج علمی پژوهشگر باشد، خاک خوردن نتایج تحقیق و دور ریختن بیت المال و پایمال کردن حقوق مردم است.

استاندار فارس تصريح كرد: فعالیت‌های فرهنگی و خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا و مرکز افکارسنجی(ایسپا) به عنوان نمونه‌اي بارز از اقدامات جهاد دانشگاهی قابل تحسین است. من به مباحث فرهنگی علاقمند بوده و در خدمت فرهنگوران استان هستم.

افشاني همچنين بر لزوم توسعه تلاش‌هاي جهاددانشگاهي در مباحث آموزشي و در حوزه اشتغال تاكيد و اضافه كرد: جهاددانشگاهي بايد با ايجاد شركت‌هايي، دانش‌آموختگان را به عرصه عمل بكشاند.

رئيس جهاددانشگاهي استان فارس نيز در اين جلسه با ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي اين نهادانقلابي در حوزه‌هاي مختلف آموزشي، پژوهشي، اشتغال و فرهنگي و رسانه‌اي، به وجوه تاثيرگذاري و توانمندي‌هاي اين نهاد انقلابي اشاره كرد.

مسعود رستگار خاطرنشان كرد: حوزه‌های چهارگانه فعالیت جهاددانشگاهی اعم از فرهنگی، پژوهشی، آموزشي و اشتغال، همگی کاربردی بوده و با هدف الگوسازی، بویژه برای دانشگاهیان انجام شده و تداوم دارد.

وي خاطرنشان كرد: تلاش جهاد دانشگاهی به فرهنگ سازی در راستای استقلال کشور معطوف بوده و همواره سعی بر این بوده که اگر در عرصه‌ای ورود پیدا می‌کند جزو بهترین‌ها بوده و الگو شود.

رستگار با تصريح اينكه جهاددانشگاهي همواره و با تمام توان در خدمت پيشبرد اهداف نظام اسلامي تلاش كرده و مي‌كند، گفت: جهاد دانشگاهی آماده همراهی با دانشگاه‌های بزرگ استان در راستای ارتقاء جایگاه و ایفای نقش پررنگ‌تر در نقشه جامع علمی کشور است.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 14
بازدید ماه:2266
بازدید کل:325390

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی