ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اعتقاد دارد که جهاددانشگاهی دارای ظرفیت‌های متعددی در حوزه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی است، اما این پتانسیل‌ها مهجور مانده است.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اعتقاد دارد که جهاددانشگاهی دارای ظرفیت‌های متعددی در حوزه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی است، اما این پتانسیل‌ها مهجور مانده است.

محمودرضا طالبان در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس، ضمن گرامی‌داشت 16 مرداد سالروز تاسیس نهاد جهاددانشگاهی، گفت: حضرت امام(ره) این نهاد را با اندیشه‌ای بلند و آینده نگری عمیق، بنیان نهاد و طی سال‌های گذشته تاکنون مقام معظم رهبری هم همواره از فعالیت‌های جهاددانشگاهی ابراز رضایت و بر لزوم بهره‌بردن همه بخش‌ها از این ظرفیت‌ها تاکید کرده‌اند.

او با یادآوری اینکه جهاددانشگاهی در حوزه‌های پزشکی، علوم انسانی، فنی و مهندسی و فرهنگی، فعالیت‌های ماندگاری را طی 36 سال گذشته به سامان رسانده است، گفت: اقدامات شاخص جهاددانشگاهی در حوزه پزشکی، از سلول‌های بنیادی گرفته تا ساخت دارو برای بیماری‌های صعب‌العلاج و درمان نازایی، نمونه‌هایی شاخص از صرف فعل خواستن و توانستن است.

طالبان گفت: جهادگران دانشگاهی در هر حوزه‌ای که ورود کرده‌اند، به واسطه تعهد و اخلاقی که همواره داشته و دارند، جهادی عملکردی جهادی داشته‌اند و کار را به خوبی به سرانجام رسانده‌اند.

نایب رئیس شورای اسلامی شیراز با تاکید براینکه جهاددانشگاهی فارس هم در حوزه‌های مختلف دارای توانمندی‌های بسیاری است، گفت: با توجه به قدم‌های بلندی که شیراز در حوزه‌های مختلف پزشکی برداشته است، می‌توان از توانمندی‌های جهاددانشگاهی چه در حوزه تحقیقاتی چه درمانی، بهره مناسبی را برد.

او با انتقاد از آنچه اطلاع‌رسانی کمرنگ فعالیت‌ها و توانمندی‌های جهاددانشگاهی عنوان می‌کرد،‌ گفت: سال‌ها قبل جهاددانشگاهی فارس، با هدف کمک به رفع مشکل اشتغال، به حوزه گوهرسنگ‌ها ورود و اقدامات خوبی را ساماندهی کرد.

طالبان گفت: هر فردی که آشنایی اندگی با این صنعت(گوهر سنگ‌ها) داشته باشد، متوجه خواهد شد که فعال شدن این بخش به‌معنای ایجاد بسترهای اشتغال با سرمایه‌های خرد و ارزش افزوده زیاد.

نایب رئیس شورای اسلامی شیراز گفت: شورای شهر نیز آماده است که در مباحث مختلف، زمینه بهره‌بردن از توان و ظرفیت‌های جهاددانشگاهی را فراهم کند.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 44
بازدید ماه:2359
بازدید کل:325483

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی