ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 مرداد 1395

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره ایثار و شهادت استان فارس امروز، ۲۶ مردادماه همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی‌مان در بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان برگزار شد.

 

گروه اجتماعی: طی مراسمی همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی‌مان، از برگزیدگان جشنواره ایثار و شهادت استان فارس تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره ایثار و شهادت استان فارس امروز، ۲۶ مردادماه همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی‌مان در بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان برگزار شد.
این جشنواره در قالب عکس، خبر، گزارش و عملکرد رسانه‌ها و مطبوعات فارس در سال گذشته در حوزه ایثار و شهادت در بخش استانی برگزار شد.
مجتبی دینی، مسئول دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: از ۵۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره، ۳ اثر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
زهرا عسكری خبرنگار خبرگزاری ایکنا، لیلا رحمان ستایش دبیر روزنامه سبحان و لیلا ابراهیمیان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان و خبرگزاری حیات برگزیدگان این جشنواره بودند که در مراسمی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس از آن‌ها تجلیل شد.
رجبعلی راهی، مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این مراسم بر اهمیت نقش خبرنگاران در اطلاع‌رسانی و احیای ارزش‌های اسلامی تأكید كرد و گفت: خبرنگاران می‌توانند با قلم خود تداوم‌دهنده راه شهدا باشند.
وی افزود:‌ مسلماً انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام و شهدا یكی از مهم‌ترین نكاتی است كه خبرنگاران نظام جمهوری اسلامی پیوسته آن را مدنظر قرار داده‌اند. 
وی تأكید كرد: مسئولان نیز باید شان و منزلت خبرنگاران را حفظ كرده و به آن احترام بگذارند چون این قشر از جامعه، فهیم ، فرهیخته و آگاه به مسائل روز هستند. آن‌ها با تمام مشکلات متعهدانه مشغول فعالیت هستند و با این تعهد و مسئولیت‌پذیری شان آرامش، آسایش و امنیت را در جامعه تضمین می‌کنند.
راهی با تصریح اینكه قلم زدن برای شهدا نیازمند عشق و علاقه است، گفت: نوشتن و قلم زدن برای شهدا یك كار دلی است كه باید عاشق این كار بود تا بتوان در این راه گام نهاد و مسلماً كسانی هم كه برای شهدا و تداوم راه آنان قلم می‌زنند، مأجور خواهند بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس تصریح کرد: شهدا با نثار خون مطهر خویش، استقلال و امنیت کشور را تضمین کردند و اکنون بزرگترین وظیفه ما، پاسداری از آرمان‌های شهدای والامقام و ادامه دادن راه آن‌هاست. 
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 44
بازدید ماه:2359
بازدید کل:325483

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی