ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : شنبه 30 دی 1396

 مراسم اختتامیه دومین هفته قرآن و عترت فارس همراه با تجلیل از برترین‌های جشنواره عكس و رسانه با حضور معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد و استاندار فارس برگزار شد كه در این مراسم از خبرنگار و عكاس خبرگزاری ایكنا تجلیل به عمل آمد.

مراسم اختتامیه دومین هفته قرآن و عترت فارس همراه با تجلیل از برترین‌های جشنواره عكس و رسانه با حضور معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد و استاندار فارس برگزار شد كه در این مراسم از خبرنگار و عكاس خبرگزاری ایكنا تجلیل به عمل آمد.

گروه فعالیت‌های قرآنی: مراسم اختتامیه دومین هفته قرآن و عترت فارس همراه با تجلیل از پیشکسوتان قرآنی با حضور معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد در شیراز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از فارس، مراسم اختتامیه دومین هفته قرآن و عترت فارس امشب، ۲۷ دی‌ماه همراه با تجلیل از پیشکسوتان قرآنی و همچنین برترین‌های جشنواره فیلم و عکس و رسانه‌های قرآن و عترت با حضور معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد در تالار کتابخانه اسناد ملی این استان برگزار شد.

بهزاد مریدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در این مراسم گفت: هنرمندان قرآنی ما طی این هفته، قرآن را در قالب فرهنگ و هنر به نمایش گذاشتند.

وی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده طی هفته قرآن و عترت فارس پرداخت و افزود: برای هر کدام از روزهای این هفته نامی انتخاب شده بود که در این راستا برنامه‌های متنوعی در شهرستان‌های فارس برگزار شدند.

مریدی با بیان اینکه آخرین برنامه ما در هفته قرآن و عترت در شهرستان‌های نی‌ریز و استهبان برگزار می‌شود، گفت: همایش‌های سبک زندگی، اختتامیه جشنواره‌های هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، هنرهای صنایع دستی، آواها و نغمات دینی، شعر، پژوهش‌های قرآنی، فیلم‌نامه‌نویسی، اهدای قرآن کریم به مراکز مختلف فرهنگی، نشست مسئولان مؤسسات قرآنی و محفل انس با قرآن از جمله برنامه‌های این هفته بود.

وی اظهار کرد: شهرستان‌‌های شیراز، مهر، لامرد، ارسنجان، خرم‌بید، مرودشت، آباده، بوانات، رستم، نی‌ریز و استهبان شهرستان‌هایی هستند که میزبان برنامه‌های هفته قرآن و عترت بودند.

مدیرکل ارشاد فارس با بیان اینکه فردا از قرآن‌آباد ایران و مؤسسه بیت‌الاحزان بازدید خواهیم کرد، گفت: در این روز از فعالان قرآنی شهرستان استهبان نیز تجلیل خواهد شد ضمن اینکه در همین روز نشستی با مسئولان مؤسسات قرآنی شهرستان نی‌ریز خواهیم داشت.

در ادامه این مراسم اسماعیل تبادار، استاندار فارس و عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد به سخنرانی پرداختند و سپس از ۵ نفر از پیشکسوتان قرآنی این استان و همچنین برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس و رسانه‌ها تجلیل به عمل آمد.
گزارش تصویری
انتصاب سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان فارس

محمدرضا زاهدی به عنوان سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد فارس منصوب شد.
تجلیل از خبرگزاری ایكنا

 چهارمین محفل انس با قرآن سپاه فجر فارس همراه با مراسم وداع با ماه مبارك رمضان در شیراز برگزار شد.
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، طی حکمی از سوی مظاهر بابایی رییس جهاد دانشگاهی فارس، مهندس محمدرضا ...
رییس جهاد دانشگاهی فارس عنوان کرد :  بهره‌وری بیشتر از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی

رییس جهاد دانشگاهی استان فارس با اشاره به اقدامات گسترده‌ی این نهاد در ابعاد، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال فارغ‌التحصیلان ...
راهپیمایی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در روز قدس

جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند


آمار سایت
بازدید امروز: 164
بازدید ماه:4362
بازدید کل:240293

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی