ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه 2 بهمن 1396

رئیس جهاد دانشگاهی فارس از عدم اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی این استان انتقاد كرد و گفت: برای مصوبات شورای فرهنگ عمومی ضمانت اجرایی نداریم و باید فكری برای این مسئله شود.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس از عدم اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی این استان انتقاد كرد و گفت: برای مصوبات شورای فرهنگ عمومی ضمانت اجرایی نداریم و باید فكری برای این مسئله شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، مسعود رستگار، رئیس جهاد دانشگاهی فارس، شب گذشته، اول بهمن‌ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی این استان از عدم اجرایی شدن مصوبات این شورا انتقاد كرد و گفت: درباره سرمایه اجتماعی كارهای خوبی انجام و آسیب‌شناسی‌هایی انجام شد و طرح‌هایی نیز بیرون آمد اما نمی‌دانیم در طی یك سال گذشته كه این طرح‌ها مصوب شده است، چه كارهایی در این رابطه انجام شده است.
وی افزود: زمانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی مباحثی طبق دستور جلسات و منطبق با رسالت و وظایف شورای فرهنگ عمومی مطرح و یا مصوب می‌شود اما مسئله اینجاست كه چقدر این مصوبات اجرایی می‌شوند؟
رستگار ادامه داد: متأسفانه آن مصوباتی كه هزینه‌بر هستند، تقریباً اجرایی نمی‌شوند و دستگاه‌هایی كه مجبور می‌شوند با استفاده از بودجه دستگاه‌های خود زیر بار مسئولیتی كه توسط شورای فرهنگ عمومی بر عهده آن‌ها گذاشته می‌شود بروند، در عمل آن را اجرایی نمی‌كنند.
رئیس خبرگزاری ایكنا شعبه فارس با بیان اینكه برای مصوبات شورای فرهنگ عمومی ضمانت اجرایی نداریم و باید فكری برای این مسئله شود، گفت: وقت زیادی بر روی مسائلی كه در این شورا مطرح می‌شود، گذاشته اما سئوال اینجاست كه كی اجرایی می‌شوند.
وی در عین حال دو سئوال را در این باره مطرح كرد و گفت: به عنوان مثال ما مدت زیادی برای تشكیل قرارگاه فرهنگی در این شورا گذاشتیم و یكی از مسائل فرهنگی، نیز مشكلات اجتماعی و كاهش سرمایه‌های اجتماعی است و این قرارگاه تاكنون در این زمینه چه كاری انجام داده است.
رستگار ادامه داد: همچنین مدت بسیار زیادی در این شورا برای تدوین سند توسعه فرهنگی استان فارس تلاش شد، اما سئوال اینجاست كه كدامیك از اعضای شورای فرهنگ عمومی در طول یكسال گذشته این سند را دیده‌اند.
گزارش تصویری
انتصاب سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان فارس

محمدرضا زاهدی به عنوان سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد فارس منصوب شد.
تجلیل از خبرگزاری ایكنا

 چهارمین محفل انس با قرآن سپاه فجر فارس همراه با مراسم وداع با ماه مبارك رمضان در شیراز برگزار شد.
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، طی حکمی از سوی مظاهر بابایی رییس جهاد دانشگاهی فارس، مهندس محمدرضا ...
رییس جهاد دانشگاهی فارس عنوان کرد :  بهره‌وری بیشتر از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی

رییس جهاد دانشگاهی استان فارس با اشاره به اقدامات گسترده‌ی این نهاد در ابعاد، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال فارغ‌التحصیلان ...
راهپیمایی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در روز قدس

جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند


آمار سایت
بازدید امروز: 164
بازدید ماه:4362
بازدید کل:240293

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی