ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه 2 بهمن 1396

رئیس جهاد دانشگاهی فارس از عدم اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی این استان انتقاد كرد و گفت: برای مصوبات شورای فرهنگ عمومی ضمانت اجرایی نداریم و باید فكری برای این مسئله شود.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس از عدم اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی این استان انتقاد كرد و گفت: برای مصوبات شورای فرهنگ عمومی ضمانت اجرایی نداریم و باید فكری برای این مسئله شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، مسعود رستگار، رئیس جهاد دانشگاهی فارس، شب گذشته، اول بهمن‌ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی این استان از عدم اجرایی شدن مصوبات این شورا انتقاد كرد و گفت: درباره سرمایه اجتماعی كارهای خوبی انجام و آسیب‌شناسی‌هایی انجام شد و طرح‌هایی نیز بیرون آمد اما نمی‌دانیم در طی یك سال گذشته كه این طرح‌ها مصوب شده است، چه كارهایی در این رابطه انجام شده است.
وی افزود: زمانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی مباحثی طبق دستور جلسات و منطبق با رسالت و وظایف شورای فرهنگ عمومی مطرح و یا مصوب می‌شود اما مسئله اینجاست كه چقدر این مصوبات اجرایی می‌شوند؟
رستگار ادامه داد: متأسفانه آن مصوباتی كه هزینه‌بر هستند، تقریباً اجرایی نمی‌شوند و دستگاه‌هایی كه مجبور می‌شوند با استفاده از بودجه دستگاه‌های خود زیر بار مسئولیتی كه توسط شورای فرهنگ عمومی بر عهده آن‌ها گذاشته می‌شود بروند، در عمل آن را اجرایی نمی‌كنند.
رئیس خبرگزاری ایكنا شعبه فارس با بیان اینكه برای مصوبات شورای فرهنگ عمومی ضمانت اجرایی نداریم و باید فكری برای این مسئله شود، گفت: وقت زیادی بر روی مسائلی كه در این شورا مطرح می‌شود، گذاشته اما سئوال اینجاست كه كی اجرایی می‌شوند.
وی در عین حال دو سئوال را در این باره مطرح كرد و گفت: به عنوان مثال ما مدت زیادی برای تشكیل قرارگاه فرهنگی در این شورا گذاشتیم و یكی از مسائل فرهنگی، نیز مشكلات اجتماعی و كاهش سرمایه‌های اجتماعی است و این قرارگاه تاكنون در این زمینه چه كاری انجام داده است.
رستگار ادامه داد: همچنین مدت بسیار زیادی در این شورا برای تدوین سند توسعه فرهنگی استان فارس تلاش شد، اما سئوال اینجاست كه كدامیك از اعضای شورای فرهنگ عمومی در طول یكسال گذشته این سند را دیده‌اند.
گزارش تصویری
جلسه هم‌اندیشی جهاد دانشگاهی فارس و کمیته امداد امام خمینی‌(ره) این استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس جلسه هم‌اندیشی و همکاری جهاد دانشگاهی استان فارس و کمیته امداد امام ...
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه ای  در آستانه روز جمهوری اسلامی در سال 1397 این روز بزرگ را گرامی داشته وجهادگران ...
تبريك رئیس جهاد دانشگاهی فارس به‌مناسبت فرا رسیدن سال نو

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مظاهر بابایی، رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس و رئیس خبرگزاری‌های ایكنا و ...
سرپرست جهاددانشگاهی فارس تاکید کرد:  پیشرفت جهاددانشگاهی با تکیه بر سرمایه‌ی نیروی انسانی

سرپرست جهاددانشگاهی استان فارس با اشاره به اینکه این مجموعه نهادی انقلابی با هویت اسلامی است، پیشرفت این نهاد در ...
مراسم تکریم و معارفه روسای جهاددانشگاهی فارس/ افضلی: جهاددانشگاهی الگوی بهره‌وری است

مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی استان فارس با حضور مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.


آمار سایت
بازدید امروز: 78
بازدید ماه:2871
بازدید کل:230207

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی