ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 اسفند 1396

مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی استان فارس با حضور مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی استان فارس با حضور مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس نماینده مردم شهرستان اقلید و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی فارس، گفت: یکی از افتخاراتم عضویت در خانواده جهاددانشگاهی است.

سید حسین افضلی با بیان اینکه یکی از معضلات جهان سوم بحث بهره‌وری است، گفت: مجموعه جهاددانشگاهی از مجموعه‌هایی است که با تحمیل حداقل هزینه به دولت بیشترین بهره‌وری را داشته است.

او با اشاره به اینکه سمت و سویی که جهاددانشگاهی داشته معنادار و مثبت بوده است، گفت: آنچه باعث قدرت و اقتدار و ضامن بقای کشورها است، ورود و اطلاع از علوم روز نظیر نانو، آی‌تی، علوم هسته‌ای و هوا فضا بوده است.

وی با بیان اینکه انصافا جهاددانشگاهی در هر کدام از این زمینه‌ها که ورود کرده با حداقل هزینه بیشترین کارآمدی و بهره‌وری را داشته است، گفت: جهاد در بسیاری از حوزه‌های علمی و تحقیقاتی و آموزشی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این مجموعه در سال‌های آینده هم قطعا بیش از گذشته موفق و سربلند خواهد بود.

افضلی با تاکید براینکه در بعد آموزش سمت و سوی جهاددانشگاهی خوب و تاثیرگذار بوده است، گفت: در این سال‌ها حرکت‌های خوبی در زمینه‌ی آموزش داشتیم اما اشتباهاتی هم داشتیم؛ در این سال‌ها فارغ‌التحصیلان زیادی در مقاطع مختلف تربیت شدند اما وقتی خوب نگاه می‌کنیم می‌بینیم به اندازه هزینه‌ها بهره‌وری کافی نداشته‌ایم.

او با بیان اینکه جهاددانشگاهی از ابتدا به‌دنبال اصلاح مسیر آموزش بوده و قدم‌های معناداری نیز برداشته است، گفت: حاصل حرکت در جهاددانشگاهی در سطح کشور به شکلی مشهود دیده می‌شود.

افضلی با این تاکید براینکه جهاددانشگاهی می‌تواند یک نمونه و الگوی خوب در تمام بخش‌هایی که ورود داشته باشد، گفت: جهاددانشگاهی نشان داده که می‌توان با کمتیرن هزینه‌ها بهره‌برداری مطلوبی را شاهد بود.

نماینده مردم اقلید در مجلس مسعود رستگار رییس سابق جهاددانشگاهی فارس را نمونه‌ای از خلوص و ایمان و سادگی برشمرد و تاکید کرد که او همواره تلاش کرد در کنار مردم خالصانه و خاضعانه همه‌آنچه را دارد در اجرای وظیفه‌های محوله صرف کند.

افضلی همچنین با اشاره به ویژگی‌های رییس جدید جهاددانشگاهی استان فارس، بابایی را نیرویی جوان، خلاق، تیزبین و با درایت توصیف کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، در این مراسم با قدردانی از مسعود رستگار، رییس سابق جهاددانشگاهی فارس، مظاهر بابایی رسما به‌عنوان سرپرست این نهاد، معرفی شد.
گزارش تصویری
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این نهاد برگزار شد.
تبریک رئيس جهاد دانشگاهی فارس به نماینده ولی فقیه

رئيس جهاد دانشگاهی فارس طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله‌ دژكام را به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و ...
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر ...
به‌دنبال درگذشت امام جمعه‌ی فقید شیراز انجام شد؛  حضور رییس جهاد دانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رییس جهاد دانشگاهی فارس و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی با حضور در منزل آیت‌الله ایمانی، درگذشته آن عالم ...
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی استان فارس به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌اله ایمانی

در پی اعلام خبر درگذشت عالم مجاهد، فقیه ارزشمند، انقلابی نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت‌اله ایمانی ...


آمار سایت
بازدید امروز: 53
بازدید ماه:3139
بازدید کل:235079

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی