ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 فروردین 1397

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس جلسه هم‌اندیشی و همکاری جهاد دانشگاهی استان فارس و کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس با حضور دکتر بابایی رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس و دکتر بذرافشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در تاریخ 27 فروردین‌ماه در محل کمیته امداد امام خمینی(ره) شیراز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس جلسه هم‌اندیشی و همکاری جهاد دانشگاهی استان فارس و کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس با حضور دکتر بابایی رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس و دکتر بذرافشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در تاریخ 27 فروردین‌ماه در محل کمیته امداد امام خمینی(ره) شیراز برگزار گردید.

در این جلسه دکتر بذرافشان ضمن تبریک سال نو با اشاره به معنویات مقام معظم رهبری در سال 1397 از همکاری صمیمانه بین دو نهاد انقلابی ابراز خرسندی کرده و با تشکر از برگزاری دوره‌های مختلف توسط جهاد دانشگاهی استان فارس و به گسترش روابط در سال جاری اشاره نمود.

وی با بیان این که در سال جدید رویکرد کمیته امداد، توجه به آموزش‌های کاربردی و جدید می‌باشد خواستار برگزاری دوره‌هایی با مضمون فوق توسط جهاد دانشگاهی برای مددجویان کمیته، به خصوص زنان سرپرست خانوار شد.

همچنین دکتر بابایی پس از تبریک سال نو ضمن ارایه گزارشی از فعالیت و آموزش‌های انجام شده توسط جهاد دانشگاهی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، به دوره‌های مختلف و مورد نیاز جامعه با رویکرد جدید اشاره کرده و خواستار توسعه فعالیت‌ها و همکاری بین جهاد دانشگاهی و کمیته امداد شد.

وی پیشنهاد عقد تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین را مطرح نمود.

در ادامه اکبر زاهدیان‌نژاد مدیر سازمان تجاری‌سازی و فناوری اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی فارس نیز با ارایه بسته اشتغال‌آفرینی با رویکرد کارآفرینی نوین ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) به معرفی برخی از دوره‌های جدید و شیوه‌های مشاروه کارآفرینی از جمله ارایه دو پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک آموزشی، برگزاری سمینار معرفی مشاغل نوین در هفته معرفی مشاغل در جهاد دانشگاهی پرداخت.

حسینی، معاون کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن تشکر از فعالیت‌های انجام شده توسط جهاد دانشگاهی استان فارس برای مددجویان تحت پوشش، به نمونه‌هایی از مددجویان که با گذراندن دوره‌های کاربردی جهاد دانشگاهی استان فارس موفق به راه‌اندازی شغل پایدار شده بودند، اشاره کرد و خواستار معرفی ایشان به عنوان الگو و نمونه‌هایی از مددجویان موفق شد.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 43
بازدید ماه:2358
بازدید کل:325482

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی