ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397

سرپرست جهاد دانشگاهي فارس با يادآوري اينكه بازگشت به آموزه‌هاي ديني دغدغه جامعه امروز است، تاكيد كرد كه اين نهاد انقلابي در فارس تمام پتانسيل خود را براي ترويج آموزه‌هاي ديني به كار مي‌گيرد.

سرپرست جهاد دانشگاهي فارس با يادآوري اينكه بازگشت به آموزه‌هاي ديني دغدغه جامعه امروز است، تاكيد كرد كه اين نهاد انقلابي در فارس تمام پتانسيل خود را براي ترويج آموزه‌هاي ديني به كار مي‌گيرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مظاهر بابایی ۱۵ اردیبهشت‌ماه در يك كنفرانس خبري كه به منظور تشریح برنامه‌های ثبت‌نام بزرگترین طرح‌های تخصصی حفظ قرآن مؤسسه بیت‌الاحزان به ميزباني جهاد دانشگاهی فارس برگزار شد، گفت: مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) و فعالیت‌های آن از جمله افتخارات فارس محسوب می‌شوند . 

وی با اشاره به فعالیت‌های خبرگزاری ایكنا و همكاری نزدیك این خبرگزاری با مؤسسات قرآنی به خصوص مؤسسه بیت‌الاحزان به عنوان مؤسسه تخصصی تربیت حافظان قرآن افزود: خبرگزاری ایكنا به‌صورت تخصصی در حوزه پوشش اخبار و فعالیت‌های قرآنی فعالیت می‌كند .

بابايي با یادآوری اینكه اخبار ایكنا به ۴۲ زبان زنده دنیا ترجمه می‌شود، گفت: تمام تلاش خبرگزاری ایكنا این است كه بتواند به بهترین وجه ممكن در عرصه ترویج فرهنگ قرآنی فعالیت كند و در این راستا هم در سطح ملی و هم در سطح استانی نهایت همكاری را با مؤسسات قرآنی از جمله بیت‌الاحزان دارد .
رئیس خبرگزاری ایكنا شعبه فارس با تأكید بر اینكه ما حمایت از مؤسسات برتر قرآنی نظیر بیت‌الاحزان را وظیفه خود می‌دانیم، گفت: با توجه به اینكه مؤسسه بیت‌الاحزان در حوزه قرآن فعالیت شاخص و منحصر به فردی انجام می‌دهد، بنابراین ما نیز توجه ویژه‌ای به این مؤسسه داریم.

سرپرست جهاددانشگاهی فارس با یادآوری اینكه پیش از این جهاد دانشگاهی با مؤسسه بیت‌الاحزان در برگزاری دوره‌های آموزشی پیش‌دبستانی همكاری داشته است، ابراز امیدواری كرد كه در آینده نزدیك نیز بتوان همكاری‌های بیشتری با این مؤسسه داشته باشیم تا پتانسیل مؤسسه بیت‌الاحزان به عنوان مؤسسه شاخص استان فارس در سطح ملی بیشتر مطرح شود.
گزارش تصویری
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این نهاد برگزار شد.
تبریک رئيس جهاد دانشگاهی فارس به نماینده ولی فقیه

رئيس جهاد دانشگاهی فارس طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله‌ دژكام را به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و ...
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر ...
به‌دنبال درگذشت امام جمعه‌ی فقید شیراز انجام شد؛  حضور رییس جهاد دانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رییس جهاد دانشگاهی فارس و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی با حضور در منزل آیت‌الله ایمانی، درگذشته آن عالم ...
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی استان فارس به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌اله ایمانی

در پی اعلام خبر درگذشت عالم مجاهد، فقیه ارزشمند، انقلابی نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت‌اله ایمانی ...


آمار سایت
بازدید امروز: 53
بازدید ماه:3139
بازدید کل:235079

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی