ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397

سرپرست جهاد دانشگاهي فارس با يادآوري اينكه بازگشت به آموزه‌هاي ديني دغدغه جامعه امروز است، تاكيد كرد كه اين نهاد انقلابي در فارس تمام پتانسيل خود را براي ترويج آموزه‌هاي ديني به كار مي‌گيرد.

سرپرست جهاد دانشگاهي فارس با يادآوري اينكه بازگشت به آموزه‌هاي ديني دغدغه جامعه امروز است، تاكيد كرد كه اين نهاد انقلابي در فارس تمام پتانسيل خود را براي ترويج آموزه‌هاي ديني به كار مي‌گيرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مظاهر بابایی ۱۵ اردیبهشت‌ماه در يك كنفرانس خبري كه به منظور تشریح برنامه‌های ثبت‌نام بزرگترین طرح‌های تخصصی حفظ قرآن مؤسسه بیت‌الاحزان به ميزباني جهاد دانشگاهی فارس برگزار شد، گفت: مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) و فعالیت‌های آن از جمله افتخارات فارس محسوب می‌شوند . 

وی با اشاره به فعالیت‌های خبرگزاری ایكنا و همكاری نزدیك این خبرگزاری با مؤسسات قرآنی به خصوص مؤسسه بیت‌الاحزان به عنوان مؤسسه تخصصی تربیت حافظان قرآن افزود: خبرگزاری ایكنا به‌صورت تخصصی در حوزه پوشش اخبار و فعالیت‌های قرآنی فعالیت می‌كند .

بابايي با یادآوری اینكه اخبار ایكنا به ۴۲ زبان زنده دنیا ترجمه می‌شود، گفت: تمام تلاش خبرگزاری ایكنا این است كه بتواند به بهترین وجه ممكن در عرصه ترویج فرهنگ قرآنی فعالیت كند و در این راستا هم در سطح ملی و هم در سطح استانی نهایت همكاری را با مؤسسات قرآنی از جمله بیت‌الاحزان دارد .
رئیس خبرگزاری ایكنا شعبه فارس با تأكید بر اینكه ما حمایت از مؤسسات برتر قرآنی نظیر بیت‌الاحزان را وظیفه خود می‌دانیم، گفت: با توجه به اینكه مؤسسه بیت‌الاحزان در حوزه قرآن فعالیت شاخص و منحصر به فردی انجام می‌دهد، بنابراین ما نیز توجه ویژه‌ای به این مؤسسه داریم.

سرپرست جهاددانشگاهی فارس با یادآوری اینكه پیش از این جهاد دانشگاهی با مؤسسه بیت‌الاحزان در برگزاری دوره‌های آموزشی پیش‌دبستانی همكاری داشته است، ابراز امیدواری كرد كه در آینده نزدیك نیز بتوان همكاری‌های بیشتری با این مؤسسه داشته باشیم تا پتانسیل مؤسسه بیت‌الاحزان به عنوان مؤسسه شاخص استان فارس در سطح ملی بیشتر مطرح شود.
گزارش تصویری
تجلیل از دختران در سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع)

در سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و روز دختر همزمان با آغاز دهه کرامت از دختران جهادگر جهاد ...
چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس پایان یافت/ تجلیل از ایكنا

به گزارش ایكنا از فارس، مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس شب گذشته، ۲۲ ...
در دیدار رییس جهاددانشگاهی فارس و نماینده فیروزآباد مطرح شد؛  بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در تقویت اقتصادی فارس

 نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین و رییس جهاددانشگاهی استان فارس طی دیداری بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های این نهاد ...
جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی فارس

جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس با حضور رئیس و معاونین این نهاد در شیراز برگزار شد.
با همکاری جهاددانشگاهی فارس؛ مركز آموزش متخصص ICT فارس آغاز به کار کرد

سرپرست معاونت آموزش جهاددانشگاهی استان فارس از آغاز به کار مرکز آموزش نیروهای متخصص در حوزه ICT در فارس با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 85
بازدید ماه:3726
بازدید کل:245067

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی