ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 مرداد 1392

 الياس طاهری، نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه فارس، ‌گفت: جهاد دانشگاهی يك نهاد انقلابی بوده و در زمينه‌های علمی، پژوهشی، تحقيقاتی و فرهنگی كارهای بزرگی را در سطح كشور انجام داده است.

 

 برای موفقيت روزافزون جهاد دانشگاهی بايد آن را تقويت كرد تا با نقشی كه جهاد دانشگاهی ‌بين دانشجويان ايفا می‌كند بتواند از ظرفيت‌های بالقو‌ه‌ای كه ‌بين آن‌ها وجود دارد، استفاده كرده و شاهد دستاوردهای بهتر باشيم.

 الياس طاهری، نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه فارس، ‌گفت: جهاد دانشگاهی يك نهاد انقلابی بوده و در زمينه‌های علمی، پژوهشی، تحقيقاتی و فرهنگی كارهای بزرگی را در سطح كشور انجام داده است.

 وی افزود: نام اين نهاد از تلفيق 2 واژه جهاد و دانشگاه تشكيل شده است و اين يك موضوع اتفاقی نيست و نشان از مسئوليت‌های خطير اين نهاد انقلابی دارد.

 عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس با بيان اينكه فعاليت‌های انقلابی جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌ها باعث بروز خلاقيت دانشجويان می‌شود، ابراز كرد: اين فعاليت‌ها را نمی‌توان ناديده گرفت و اثرات اين فعاليت‌ها در كشور كاملاً قابل لمس است.

 طاهری تصريح كرد: امروزه با پيشرفت‌هايی كه جهاد دانشگاهی در عرصه‌های مختلف فعاليت خود در كشور داشته و دستاوردهای مهمی كه در دنيا جزو اولين‌ها است، نمی‌توان نقش پررنگش را ناديده گرفت.

 وی خاطر‌نشان كرد: برای موفقيت روزافزون اين نهاد بايد آن را تقويت كرد تا با نقشی كه جهاد دانشگاهی ‌بين دانشجويان ايفا می‌كند بتواند از ظرفيت‌های بالقو‌ه‌ای كه ‌بين آن‌ها وجود دارد استفاده كرده و شاهد دستاوردهای بهتر باشيم.

نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی اظهار كرد: همين كه اين نهاد بعد از انقلاب شكل گرفته مانند فرزند انقلاب است و بايد به انقلاب ادای دين كند؛ چون انقلاب ما يك انقلاب اسلامی است و اسلام دين كاملی است و نقش نهادهای انقلابی فرهنگی در اين زمينه بسيار مؤثر بوده و نقش پررنگ جهاد دانشگاهی در اين زمينه غير‌قابل انكار است.

 رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با بيان اينكه تا كنون جهاد دانشگاهی نقش خود را به‌خوبی ايفا كرده، افزود: جهاد دانشگاهی تاكنون به دنيا ثابت كرده كه ما توانمند هستيم و اين ضرورت وجود و ادامه فعاليت اين نهاد را می‌رساند.

 عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس با اشاره به سخن امام(ره) كه ما بايد انقلاب خود را به بقيه دنيا صادر كنيم، گفت: يكی از مراكزی كه اين رسالت را به‌خوبی انجام داده جهاد دانشگاهی بوده و بايد تلاش‌ها و فعاليت‌های اين نهاد انقلابی را ارج نهيم.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 17
بازدید ماه:4141
بازدید کل:285474

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی