ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 آذر 1392

رئيس جهاد دانشگاهي فارس گفت : نظر به استقبال متقاضیان از پذیرش دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) علمی کاربردی غیرحضوری مدیریت خانواده نیمسال اول 93- 1392، ثبت نام دوره مذکور تا 16 آذر ماه سال جاری تمدید شد.


رئیس جهاد دانشگاهی فارس عنوان كرد:
جذب دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت خانواده در مرکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی شیراز
رئيس جهاد دانشگاهي فارس گفت : نظر به استقبال متقاضیان از پذیرش دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) علمی کاربردی غیرحضوری مدیریت خانواده نیمسال اول 93- 1392، ثبت نام دوره مذکور تا 16 آذر ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، مسعود رستگار عصر امروز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران افزود: کمیته تخصصی شورای گسترش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی، پذیرش دانشجوی غیر حضوری رشته کارشناسی ناپیوسته مدیریت خانواده را برای موسسات آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مصوب کرده است.

وي با بيان اين كه برگزاری این دوره به صورت پودمانی پيش‌بيني شده است، خاطرنشان كرد: اين دوره در قالب 7 پودمان تخصصی و یک پودمان عمومی طراحی شده که مجموعاً بین 67 تا 70 واحد درسی است.

وي گفت: دانشجویان در ابتدای هر نیمسال تحصیلی، یک پودمان از پودمان های تخصصی که شامل 4 الی 5 درس است، به همراه یک یا چند درس از پودمان عمومی را انتخاب می کنند و می توانند پودمان های مذکور را در سنوات تحصیلی مجاز به صورت پیوسته یا منقطع بگذرانند.

رئيس جهاد دانشگاهي فارس خاطرنشان كرد: محتوای دروس نیز به شکل بسته های آموزشی در اختیار آنان قرار می گیرد و در پایان پودمان آزمون‌های ارزیابی دروس به طور همزمان در سراسر کشور انجام خواهد شد که در صورت موفقیت، دانشجو می تواند در پودمان بعدی ثبت نام و انتخاب واحد كند.

اين مقام مسئول اضافه كرد: در صورتي كه دانشجو نتواند با موفقيت اين دوره را طي كند، بايد نسبت به انتخاب واحد دروس افتاده مجدداً اقدام و در آزمون مربوطه شرکت کند.

او گفت: گواهینامه‌های پایان هر پودمان نیز توسط مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی صادر و به تائید مرکز آموزش‌های عالی آزاد و خاص دانشگاه جامع می رسد و گواهینامه موقت فارغ التحصیلی همانند دوره های حضوری پس از اتمام کلیه پودمان ها صادر و به تائید معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجوئی دانشگاه جامع علمی-کاربردی خواهد رسید.

رستگار در خصوص ارزش تحصیلی مدرک دوره نيز گفت: مدارک دوره کارشناسی ناپیوسته غیرحضوری مدیریت خانواده تفاوتی با سایر مدارک تحصیلی دانشگاه جامع علمی کاربردی ندارد و مورد تائید این دانشگاه و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و دارای ارزش تحصیلی و استخدامی است. به عبارت دیگر دانش آموختگان این دوره می توانند ادامه تحصیل داده یا به استخدام درآیند. همچنان که در مقطع کاردانی، این رشته بیش از ده سال است که در دانشگاه جامع برگزار مي‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس گفت: ثبت نام در اين دوره‌ها از 5 آذر 92 با اعلام رسمی دانشگاه جامع علمی-کاربردی به مدت یک هفته انجام شده بود و علي‌رغم اطلاع رسانی انجام شده از طریق پیک سنجش و وب سایت مرکز آموزش های عالی آزاد و خاص دانشگاه جامع علمی-کاربردی و موسسات مذکور، به دليل استقبال متقاضیان، اين زمان تا 16 آذر ماه سال جاری تمديد شده است.

رستگار با بيان اينكه اطلاعات در سامانه اداره کل سنجش و آزمون به آدرس اينترنتي http://azmoon.uast.ac.ir  موجود است، گفت: دارندگان مدرک کاردانی می توانند براساس اعلام انجام شده با مراجعه به وب سایت مرکز آموزش های عالی آزاد و خاص دانشگاه، بر اساس شرایط دفترچه راهنمای دوره، نسبت به انتخاب دانشگاه خود اقدام و سپس با انجام مراحل بعدی ثبت نام خود را تکمیل كنند.

رئيس جهاد دانشگاهي فارس گفت: ظرفیت پذیرش دانشجو نامحدود بوده و آزمون ورودی برای آن درنظر گرفته نشده است.

وی در مورد نحوه تهیه منابع درسی و آزمون افزود: کتب دروس هر پودمان درسی تدوین شده است و در موعد مقرر در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت، البته هزینه های کتب و منابع درسی و ارسال آن به صورت مجزا از دانشجویان دریافت خواهد شد.

رستگار گفت: داوطلبان ورود به این دوره نباید منعی برای ادامه تحصیل به لحاظ مقررات وظیفه عمومی داشته باشند به عبارت دیگر معافیت تحصیلی برای مشمولان وظیفه عمومی صادر نخواهد شد.

وی ازداوطلبان خواست جهت اطلاعات بیشتر به پورتال های iastjd.ac.ir و uast.ac.ir و sateb.uast.ac.ir  مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است اعلام نتایج این پذیرش از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  قابل مشاهده خواهد بود.

 
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 41
بازدید ماه:2604
بازدید کل:301545

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی