ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : شنبه 29 فروردین 1394

استاندار فارس نهاد انقلابي جهاددانشگاهي را از نهادهاي مهم نظام اسلامي ايران دانست كه استفاده مطلوب از ظرفيت‌هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي آن بايد به‌عنوان اولويت مد نظر همه دستگاه‌هاي دولتي باشد.

استاندار فارس نهاد انقلابي جهاددانشگاهي را از نهادهاي مهم نظام اسلامي ايران دانست كه استفاده مطلوب از ظرفيت‌هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي آن بايد به‌عنوان اولويت مد نظر همه دستگاه‌هاي دولتي باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، دكترسيدمحمد احمدي در ديدار با رئيس و معاونان جهاددانشگاهي استان فارس گفت: امروز هم با توجه به نيازهاي موجود اعتقاد داريم كه جهاددانشگاهي مي‌تواند به ما در زمينه های مختلف بویژه در جذب سرمايه‌گذار و انجام سرمايه‌گذاري‌ها كمك كرده و پیشنهاد و مشاوره بدهد.

استاندار فارس با تاكيد براينكه فارس از جنبه‌هاي مختلف قابل قياس با بسياري از استان‌هاي كشور نيست، خاطرنشان كرد: فارس استاني وسيع با مسائلي پيچيده و رنگين كماني از سلايق، قوميت‌ها و مذاهب مختلف است.

وی همچنين با انتقاد از آنچه نامهرباني‌ عنوان مي‌كرد، گفت: از ابتداي حضور در استان با توجه به شناختي كه از ظرفيت‌ها داشتم قصدم بهره‌بردن از تمام توانايي‌ها بوده و هست.

استاندار فارس با تصريح اينكه شخصا به لزوم حمايت از نهادهاي علمي و پژوهشي و فرهنگي نظير جهاددانشگاهي اعتقاد قلبي داشته و دارد، گفت: متاسفانه طي اين مدت آنقدر ما را به حاشيه بردند كه گاه از اصل جا مانديم اما با اين وجود در مقابل وجدانم آسوده‌ام.

وی گفت: علي‌رغم تمام كارشكني‌ها، طي 18 ماه حضور در استان فارس، اقدامات خوبي در حوزه‌هاي مختلف انجام شده است كه نتايج آن به‌تدريج مشخص خواهد شد. از جمله تلاش‌هايي كه در حوزه اشتغال و از طريق راه‌اندازي پتروشيمي‌ها، شركت‌هاي داروسازي و ... انجام شده است.

او با گلايه از تمام هجمه‌هايي كه عليه او در شيراز و فارس انجام شد، گفت: انسان بايد لااقل يك ضريب خطا و انحراف براي شنيده‌هاي خود در نظر بگيرد و بداند كه براساس آموزه‌هاي ديني هر كس بين دو فرد و گروه نفاق بيندازد، خطاكاري بزرگ خواهد بود.من  طي 18 ماه حضورم در اين استان هيچگاه بر اساس شنيده‌ها عمل نكرده و آبروي كسي را نبرده‌ام، همواره حفظ آبروي افراد به‌عنوان يك اولويت مدنظرم بوده و است.

استاندار فارس گفت: ما از ابتداي حضور در اين استان از همه گروه‌هاي منتقد خواهش كرديم كه به يك سئوال پاسخ دهند و بگويند اگر استاندار بودند چگونه اين استان را اداره مي‌كردند اما دريغ از يك جمله كه از سوي اصولگرا و اصلاح‌طلب نوشته شده باشد، تنها انتقاد كردند.

احمدي با تاكيد براينكه مديريت در استان فارس با توجه به حضور برخي منتقدان بي‌منطق، بسيار دشوار است، گفت: علي‌رغم تمام نامهرباني‌ها همواره تلاش خود را انجام داده و خواهم داد تا با استفاده از ظرفيت‌هاي اين استان مشكلاتي از جمله اشتغال حل شود.

وي تاكيد كرد: اعتقاد دارم كه در شرايط كنوني كسي كه مسئوليت در سطح استانداري را مي‌پذيرد يا بايد عاشق باشد يا ديوانه و من هم اگر عاشق نباشم، ديوانه خدمت به مردم و تلاش در راستاي اعتلاي عزت اين استان و كشور هستم.

احمدي با اشاره به در پيش بودن سفر هيئت دولت و رئيس‌جمهوري به استان فارس، گفت: اميدواريم در اين سفر عمليات اجرايي چند طرح بزرگ سرمايه‌گذاري آغاز شود.

استاندار فارس با بيان اينكه طي مدت حضورش در استان با هيئت‌هاي مختلف خارجي كه تمايل به حضور و سرمايه‌گذاري در فارس بوده‌اند ديدارهايي داشته است،‌ گفت: اميدواريم با به نتيجه رسيدن مذاكرات، شاهد رونق بهتر مسائل اقتصادي و سرعت گرفتن حركت روبه رشد استان باشيم.

استاندار فارس گفت: من همچنان اميدوار هستم كه جامعه تلاش كند بار ديگر روحیات،عملکرد و اخلاق خود را به روزهاي ابتداي پيروزي انقلاب برگرداند.  

در ابتدای این دیدار مسعود رستگار رئیس جهاددانشگاهی استان فارس دیدگاهها و عملکرد این نهاد انقلاب اسلامی در سطح ملی و استانی را تشریح و بر آمادگی برای نقش آفرینی هرچه بیشتر تاکید کرد
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 140
بازدید ماه:2005
بازدید کل:316613

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی