ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس در روز سه‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه همزمان با سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی استان فارس، نشستی با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، معاون آموزشی و مدیران مراکز آموزشی استان فارس برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس در روز سه‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه همزمان با سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی استان فارس، نشستی با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، معاون آموزشی و مدیران مراکز آموزشی استان فارس برگزار گردید.

در این جلسه که با قرائت قرآن آغاز گردید، محمدجواد همافر معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران مراکز با توجه به سند توسعه جهاد دانشگاهی، اهداف معاونت آموزشی را تشریح نموده، و با تأکید به توان و باور جهادگران فارس، اشاره نمود که همه تهدیدهای موجود با همت این جهادگران به فرصت تبدیل خواهد شد، در ادامه مهندس رستگار رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، با تبریک ماه مبارک رجب و میلاد حضرت علی(ع)، جهاد دانشگاهی را یک نهاد توانمند دانست و بیان نمود : هدف اصلی جهاد دانشگاهی توسعه فرهنگ اسلامی و سپس پژوهش، آموزش و اشتغال می‌باشد و این نهاد با داشتن توانمندی‌هایی همچون خبرگزاری‌های بزرگی مانند ایکنا و ایسنا وظیفه سنگینی در توسعه فرهنگ اسلامی دارد، و فعالیت‌ها در جهاد دانشگاهی، باید رنگ و بوی فرهنگ اسلامی داشته باشد.

رییس جهاد دانشگاهی در ادامه گفت : مراکز آموزشی باید با توجه توانمندی‌ها و نیازهای جامعه و با رویکرد اشتغال‌زایی سعی نمایند در برگزاری دوره‌های تخصصی، با کیفیت بالا فعالیت بیشتری داشته باشند و این نهاد باید آموزش را پلی برای رسیدن به اهداف فرهنگی و پژوهشی بداند نه صرفاً برای انتفاع و درآمد مالی.

ایشان در پایان از مسؤولین استان، ائمه جمعه، فرمانداران، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بابت حمایت و دلسوزی‌های این عزیزان تشکر نمود.

شایان ذکر است جلسه تخصصی آموزشی، با حضور معاون آموزشی، مدیر اداره توسعه آموزش، مدیر اجرایی و مدیران مراکز شهرستان‌ها و مدیران مالی و اداره پشتیبانی جهاد دانشگاهی جهت بررس بیشتر سند توسعه، در نوبت عصر ادامه پیدا نمود که با تشریح این سند نقطه‌نظرات مدیران مراکز توسط مدیران ستادی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 119
بازدید ماه:3579
بازدید کل:322742

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی