ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 مرداد 1394

مدير عامل خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) گفت: اين خبرگزاري متعلق به هيچ گروه و حزب سياسي نيست، بلكه تلاش كرده در خط مقام معظم رهبري و در راستاي حمايت از قواي سه‌گانه و نظام جمهوري اسلامي حركت كند.

 

مدير عامل خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) گفت: اين خبرگزاري متعلق به هيچ گروه و حزب سياسي نيست، بلكه تلاش كرده در خط مقام معظم رهبري و در راستاي حمايت از قواي سه‌گانه و نظام جمهوري اسلامي حركت كند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، متقيان در ديدار با نماينده ولي فقيه در فارس و امام جمعه شيراز، گفت: امانت‌داري و صداقت اصول خدشه‌ناپذير مدنظر ايسنا بوده و اهميت و ارزش حفظ آبروي مومن در نگاه فعالان اين رسانه از كعبه بالاتر است.

وي با يادآوري اينكه بخش اعظمي از نيروهاي فعال، خبرنگاران، گزارش‌گران و عكاسان خبرگزاري ايسنا را نيروهاي پرنشاط و با انگيزه و صادق دانشجو در كشور تشكيل مي‌دهند، خاطرنشان كرد: ايسنا كار خود را با اين پيام ارزشمند مقام معظم رهبري كه؛ اخبار خوب، مفيد و ارزشمند منعكس كنيد، آغاز كرده و تمام اعضاي اين رسانه هر روزشان را با توجه به اين پيام شروع مي‌كنند.

متقيان با بيان اينكه ايسنا امسال وارد شانزدهمين سال از فعاليت خود مي‌شود، گفت: ايسنا يكي از سه خبرگزاري فعال زيرمجموعه جهاددانشگاهي است كه در كنار ايكنا و سيناپرس به انعكاس واقع‌گرايانه و شفاف رويدادهاي مختلف اهتمام داشته و دارد.

رئيس جهاددانشگاهي استان فارس نيز در اين ديدار با اشاره به جايگاه خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، گفت: بر اساس گزارش‌هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، در شاخص رجوع به اخبار، ايسنا همواره جزو خبرگزاري‌هاي اول كشور بوده و هست.

مسعود رستگار با اشاره به قرارداشتن در آستانه 16 مرداد، روز جهاددانشگاهي و 17 مرداد، روز خبرنگار، تاكيد كرد: خبرگزاري دانشجويان ايران، همواره تلاش كرده كه اخباري منطبق بر واقعيت‌ها و به‌دور از حاشيه‌سازي و جنجال‌هاي رسانه‌اي مخابره كند.

رئيس خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس بر توجه اين خبرگزاري به مخابره سريع و صحيح اخبار مربوط به نماز جمعه اشاره و تاكيد كرد: اين خبرگزاري آمادگي دارد كه اخبار مربوط به برگزاري نماز جمعه در تمام شهرستان‌هاي فارس را منعکس  كند، مشروط بر اينكه در شهرستانهایی که فاقد دفتر نمایندگی خبرگزاری ایسنا هستند، خبرها از طريق يك منبع موثق و به موقع در اختيار آن قرار گيرد.

رستگار تصريح كرد: يكي از اولويت‌هاي مهم خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) انعكاس اخبار و رويدادهاي مهم فرهنگي بوده و هست و انتشار فعاليت‌هاي فرهنگي را از افتخارات خود مي‌داند.

مشاور رئیس و مديرکل حوزه رياست جهاددانشگاهي كشور نيز گفت: ايسنا علي‌رغم محدوديت‌هاي مالي، همواره تلاش كرده تا در انعكاس اخبار، به‌موقع و با صداقت اقدام كند.

زجاجي گفت: طي سال‌هايي كه مذاكرات هسته‌اي بين ايران و كشورهاي 5+1 انجام مي‌شد، ايسنا همواره يكي از موثق‌ترين خبرگزاري‌ها در انعكاس اخبار بوده است.

اين مقام مسئول با يادآوري اينكه خبر توافق هسته‌اي، براي اولين‌بار توسط ايسنا منتشر شد و مورد توجه مخاطبان قرار گرفت، گفت: اين خبر كه بازديدهاي بسيار زيادي داشت، نشان‌دهنده وثوق مسئولان كشور به صداقت و توانمندي ايسنا در انعكاس اخبار است.

زجاجي تصريح كرد: اعتماد جامعه به ايسنا را مي‌توان از تعداد مراجعات به اخبار اين خبرگزاري سنجيد.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 86
بازدید ماه:808
بازدید کل:315416

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی