ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396

امام جمعه‌ی اقلید با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی براینکه جهاددانشگاهی یک فرهنگ است، اعتقاد دارد که در صورتیکه جهاددانشگاهی به صورت گسترده به یک فرهنگ تبدیل شد، می‌تواند در عرصه‌های داخل و خارج عرض اندام کند.

امام جمعه‌ی اقلید با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی براینکه جهاددانشگاهی یک فرهنگ است، اعتقاد دارد که در صورتیکه جهاددانشگاهی به صورت گسترده به یک فرهنگ تبدیل شد، می‌تواند در عرصه‌های داخل و خارج عرض اندام کند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، حجت‌الاسلام محمدصادق طالبی، امام جمعه اقلید یکشنبه 12 آذر در آیین افتتاح مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی شهرستان اقلید، با تصریح اینکه جهاد یك فرهنگ است و فرهنگ در قالب‌های متعدد می‌تواند عرض اندام كند، افزود: گاهی فرهنگ در قالب فكر، قلم، خدمت به بندگان خدا، گاهی به معنای جهاد واقعی در راه خداست كه این حقیقت در طول دفاع مقدس و آزادسازی دو كشور عراق و سوریه را به وضوح برایمان قابل لمس است و جداً احساس كردیم و به سرداران و امرای خودمان افتخار می‌كنیم كه در زیر چتر ولایت مطلقه فقیه توانسته‌ایم آمال و آرزوهای خود را یكی پس از دیگری درنوردیم و به نتیجه رساندیم .

طالبی اضافه کرد: شما دانشگاهیان، تحصیل‌كردگان در دانشگاه این حقیقت را به خوبی لمس كرده و احساس می‌كنید كه دانشگاه یك محور و به تعبیری یك سكوی پرتاب برای تعالی و ترقی و كمال است در حالی كه ما روزی در دوران دفاع مقدس حتی برای یك سیم خاردار در تنگنا بودیم اما امروز پیشرفت‌های فراوانی در عرصه صنایع دفاعی، نانو و علوم و فناوری‌های دیگر به قله‌های رفیعی دست یافته‌ایم .

امام جمعه اقلید بیان كرد: جوانان خلاق، صاحبان فكر و تجربه و اندیشه توانستند در طول ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی، كشوری كه هیچ چیزی نداشت و غارت شده بود، علی رغم همه فشارهای سنگین جهانی و بین‌المللی به خوبی در عرصه علم و پیشرفت بدرخشند .

طالبی با بیان اینكه كشور ما در تمام ابعاد اعم از حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و جهاد دانشگاهی پیشرفت داشته‌ایم، گفت: جهاد دانشگاهی به تعبیر مقام معظم رهبری یك نهاد نیست بلكه یك فرهنگ است و وقتی به صورت گسترده و وسیع فرهنگ شد می‌تواند در عرصه‌های داخلی و خارجی عرض اندام كند . 

به گزارش ایسنا، مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی در شهرستان اقلید، یازدهمین شعبه شهرستانی جهاددانشگاهی استان فارس است.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 12
بازدید ماه:2264
بازدید کل:325388

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی