ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 اسفند 1396

مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی استان فارس با حضور مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی استان فارس با حضور مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس نماینده مردم شهرستان اقلید و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی فارس، گفت: یکی از افتخاراتم عضویت در خانواده جهاددانشگاهی است.

سید حسین افضلی با بیان اینکه یکی از معضلات جهان سوم بحث بهره‌وری است، گفت: مجموعه جهاددانشگاهی از مجموعه‌هایی است که با تحمیل حداقل هزینه به دولت بیشترین بهره‌وری را داشته است.

او با اشاره به اینکه سمت و سویی که جهاددانشگاهی داشته معنادار و مثبت بوده است، گفت: آنچه باعث قدرت و اقتدار و ضامن بقای کشورها است، ورود و اطلاع از علوم روز نظیر نانو، آی‌تی، علوم هسته‌ای و هوا فضا بوده است.

وی با بیان اینکه انصافا جهاددانشگاهی در هر کدام از این زمینه‌ها که ورود کرده با حداقل هزینه بیشترین کارآمدی و بهره‌وری را داشته است، گفت: جهاد در بسیاری از حوزه‌های علمی و تحقیقاتی و آموزشی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این مجموعه در سال‌های آینده هم قطعا بیش از گذشته موفق و سربلند خواهد بود.

افضلی با تاکید براینکه در بعد آموزش سمت و سوی جهاددانشگاهی خوب و تاثیرگذار بوده است، گفت: در این سال‌ها حرکت‌های خوبی در زمینه‌ی آموزش داشتیم اما اشتباهاتی هم داشتیم؛ در این سال‌ها فارغ‌التحصیلان زیادی در مقاطع مختلف تربیت شدند اما وقتی خوب نگاه می‌کنیم می‌بینیم به اندازه هزینه‌ها بهره‌وری کافی نداشته‌ایم.

او با بیان اینکه جهاددانشگاهی از ابتدا به‌دنبال اصلاح مسیر آموزش بوده و قدم‌های معناداری نیز برداشته است، گفت: حاصل حرکت در جهاددانشگاهی در سطح کشور به شکلی مشهود دیده می‌شود.

افضلی با این تاکید براینکه جهاددانشگاهی می‌تواند یک نمونه و الگوی خوب در تمام بخش‌هایی که ورود داشته باشد، گفت: جهاددانشگاهی نشان داده که می‌توان با کمتیرن هزینه‌ها بهره‌برداری مطلوبی را شاهد بود.

نماینده مردم اقلید در مجلس مسعود رستگار رییس سابق جهاددانشگاهی فارس را نمونه‌ای از خلوص و ایمان و سادگی برشمرد و تاکید کرد که او همواره تلاش کرد در کنار مردم خالصانه و خاضعانه همه‌آنچه را دارد در اجرای وظیفه‌های محوله صرف کند.

افضلی همچنین با اشاره به ویژگی‌های رییس جدید جهاددانشگاهی استان فارس، بابایی را نیرویی جوان، خلاق، تیزبین و با درایت توصیف کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، در این مراسم با قدردانی از مسعود رستگار، رییس سابق جهاددانشگاهی فارس، مظاهر بابایی رسما به‌عنوان سرپرست این نهاد، معرفی شد.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 12
بازدید ماه:2264
بازدید کل:325388

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی