ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397

سرپرست جهاد دانشگاهي فارس با يادآوري اينكه بازگشت به آموزه‌هاي ديني دغدغه جامعه امروز است، تاكيد كرد كه اين نهاد انقلابي در فارس تمام پتانسيل خود را براي ترويج آموزه‌هاي ديني به كار مي‌گيرد.

سرپرست جهاد دانشگاهي فارس با يادآوري اينكه بازگشت به آموزه‌هاي ديني دغدغه جامعه امروز است، تاكيد كرد كه اين نهاد انقلابي در فارس تمام پتانسيل خود را براي ترويج آموزه‌هاي ديني به كار مي‌گيرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مظاهر بابایی ۱۵ اردیبهشت‌ماه در يك كنفرانس خبري كه به منظور تشریح برنامه‌های ثبت‌نام بزرگترین طرح‌های تخصصی حفظ قرآن مؤسسه بیت‌الاحزان به ميزباني جهاد دانشگاهی فارس برگزار شد، گفت: مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) و فعالیت‌های آن از جمله افتخارات فارس محسوب می‌شوند . 

وی با اشاره به فعالیت‌های خبرگزاری ایكنا و همكاری نزدیك این خبرگزاری با مؤسسات قرآنی به خصوص مؤسسه بیت‌الاحزان به عنوان مؤسسه تخصصی تربیت حافظان قرآن افزود: خبرگزاری ایكنا به‌صورت تخصصی در حوزه پوشش اخبار و فعالیت‌های قرآنی فعالیت می‌كند .

بابايي با یادآوری اینكه اخبار ایكنا به ۴۲ زبان زنده دنیا ترجمه می‌شود، گفت: تمام تلاش خبرگزاری ایكنا این است كه بتواند به بهترین وجه ممكن در عرصه ترویج فرهنگ قرآنی فعالیت كند و در این راستا هم در سطح ملی و هم در سطح استانی نهایت همكاری را با مؤسسات قرآنی از جمله بیت‌الاحزان دارد .
رئیس خبرگزاری ایكنا شعبه فارس با تأكید بر اینكه ما حمایت از مؤسسات برتر قرآنی نظیر بیت‌الاحزان را وظیفه خود می‌دانیم، گفت: با توجه به اینكه مؤسسه بیت‌الاحزان در حوزه قرآن فعالیت شاخص و منحصر به فردی انجام می‌دهد، بنابراین ما نیز توجه ویژه‌ای به این مؤسسه داریم.

سرپرست جهاددانشگاهی فارس با یادآوری اینكه پیش از این جهاد دانشگاهی با مؤسسه بیت‌الاحزان در برگزاری دوره‌های آموزشی پیش‌دبستانی همكاری داشته است، ابراز امیدواری كرد كه در آینده نزدیك نیز بتوان همكاری‌های بیشتری با این مؤسسه داشته باشیم تا پتانسیل مؤسسه بیت‌الاحزان به عنوان مؤسسه شاخص استان فارس در سطح ملی بیشتر مطرح شود.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 12
بازدید ماه:2264
بازدید کل:325388

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی