ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397

در پی بستری شدن و استعفای آیت‌الله ایمانی از سمت امام جمعه شیراز و نمایندگی ولی فقیه در استان فارس، خبرگزاری ایكنا ضمن درخواست دعای خیر از آحاد مردم برای سلامتی آیت‌الله‌ایمانی، پیام قدردانی از زحمات ایشان صادر كرد.

در پی بستری شدن و استعفای آیت‌الله ایمانی از سمت امام جمعه شیراز و نمایندگی ولی فقیه در استان فارس، خبرگزاری ایكنا ضمن درخواست دعای خیر از آحاد مردم برای سلامتی آیت‌الله‌ایمانی، پیام قدردانی از زحمات ایشان صادر كرد.

به گزارش ایكنا از فارس، در پی بستری شدن و وخامت حال آیت‌الله اسدالله ایمانی و همچنین استعفای آن عالم ربانی از سمت امام جمعه شیراز و نمایندگی ولی فقیه در استان فارس، خبرگزاری ایكنا طی پیامی از زحمات این عالم ربانی به عنوان نخستین ولی فقیه در كشور كه به عضویت افتخاری ایكنا درآمد، قدردانی کرد و از آحاد ملت مسلمان درخواست دعای خیر برای شفای عاجل آیت‌الله ایمانی دارد.
در این پیام آمده است: 
بسم‌الله الرحمن الرحیم 
«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»
قدردانی از مقام شامخ علما و اندیشمندان بزرگ دین، یكی از مهم‌ترین سفارشاتی است كه در روایات اسلامی و احادیث ائمه معصومین به وفور درباره آن سخن به میان آمده است. 
درباره این مقام همین بس كه در دوران غیبت منجی عالم بشریت، علما همواره ضمن طی طریق حق، سعی در روشن كردن راه صحیح دستیابی به كمال و هدایت مردم به سمت صراط مستقیم دارند لذا تكریم از مقام و زحمات آنان یكی از سنت‌های حسنه‌ای است كه در طول تاریخ اسلام وجود داشته و دارد.
این روزها كه آیت‌الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در بستر بیماری به سر می‌برند، مسلماً یكی از مهم‌ترین اموری كه باید بدان توجه داشت، قدردانی از زحمات بی‌شائبه این عالم ربانی چه در عرصه خدمت به مخلوق و چه خدمت به دین است به خصوص اینكه آیت‌الله ایمانی به عنوان یكی از شاگردان آیت الله العظمی مکارم شیرازی و عضو تیم گردآورنده تفسیر نمونه هستند و در شیراز دارای صاحب كرسی ثابت و هفتگی تفسیر قرآن كریم بودند و در دوران خدمتشان در استان فارس، حوزه‌های علمیه فراوانی تحت اشراف ایشان احداث و مشغول به فعالیت هستند. 
امام جمعه شیراز را می‌توان به حق یكی از رسانه‌ای‌ترین و مردمی‌ترین نمایندگان ولی فقیه در كشور دانست و گواه این مطلب آن است كه ایشان، نخستین نماینده ولی فقیه در كشور بود كه به تأسی از مقام معظم رهبری در سال ۹۳ به عضویت خبرنگار افتخاری خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) درآمد.
وی بارها و بارها در سخنرانی‌های خود در میان جهادگران دانشگاهی سراسر كشور و استان فارس و یا جشنواره‌های مربوط به این نهاد انقلابی، از خبرگزاری ایكنا به عنوان رسانه طراز انقلاب اسلامی یاد كرده و همه ساله همزمان با سالروز تشكیل جهاد دانشگاهی از خدمات و زحمات این خبرگزاری قدردانی می‌كرد.
اینك كه این عالم ربانی در بستر مریضی و كسالت به سر می‌برند، بر خود واجب می‌دانیم كه ضمن قدردانی از زحمات و عنایات بی‌شائبه این عالم جلیل‌القدر نسبت به تنها رسانه قرآنی جهان اسلام، طلب شفای عاجل و كامل ایشان را از درگاه خداوند منان خواستار شویم.
والسلام علیكم و رحمةالله و بركاته
جمعی از خادمان قرآن كریم در خبرگزاری ایكنا
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 119
بازدید ماه:3579
بازدید کل:322742

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی