ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : شنبه 12 خرداد 1397

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس معتقد است که با توجه به جایگاه این استان و خصوصا شیراز به عنوان حرم سوم اهل‌بیت(ع) باید با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها، سطح نمایشگاه قرآنی را در ترازی بین‌المللی ارتقاء بخشید.

 

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس معتقد است که با توجه به جایگاه این استان و خصوصا شیراز به عنوان حرم سوم اهل‌بیت(ع) باید با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها، سطح نمایشگاه قرآنی را در ترازی بین‌المللی ارتقاء بخشید.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مظاهر بابایی در حاشیه‌ی بازدید از نمایشگاه قرآن و عترت استان فارس، در جمع خبرنگاران تاکید کرد که برگزاری یک نمایشگاه در تراز بین‌المللی و در حوزه‌ی قرآنی، نیازمند همراهی تمام سازمان‌ها، نهادها و تعامل بخش‌های دولتی و خصوصی است، آمادگی جهاد دانشگاهی فارس برای انجام و توسعه‌ی فعالیت‌های قرآنی را اعلام کرد.

بابایی با تصریح اینکه دهمین نمایشگاه قرآن و عترت فارس با رویكرد خوبی برپا شده و شاهد نوآوری‌های مطلوبی برای جلب و جذب مخاطبان در این دوره و همزمان با حضور مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس هستیم، لزوم توسعه‌ی همکاری‌های بین‌بخشی و توان‌افزایی و تعامل بیشتر را یادآور شد.

وی با تأكید بر اینكه برای برپایی نمایشگاه قرآن باید همه سازمان‌ها و ارگان‌ها همكاری كنند تا بتوان یك نمایشگاه گسترده در سطح استان فارس برگزار كنیم، گفت: قرآن و آموزه‌های آن می‌تواند راهگشای مشكلات امروز جامعه ما باشد و هر جا رویكرد عملی به قرآن داشته باشیم، قطعاً می‌توانیم موفق عمل كنیم و برپایی نمایشگاه‌های قرآنی هم در این زمینه می‌تواند به ما كمك كند.

بابایی، مشكلات و معضلات اجتماعی امروز را ناشی از دوری از آموزه‌های قرآن كریم دانست و گفت: دهمین نمایشگاه قرآن و عترت فارس خوب است اما انتظار داریم به‌صورت گسترده‌تر و در مناسبت‌های مختلف هم برپا شود.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس اظهار كرد: نمایشگاه قرآن فارس باید تبدیل به یك نمایشگاه بین‌المللی شود، آن هم با رویكرد مناسب و فضای بسیار بهتر كه این كار نیاز به همكاری همه سازمان‌ها دارد.

رئیس خبرگزاری دانشجویان ایران، منطقه‌ی فارس، با بیان اینكه جهاد دانشگاهی آمادگی دارد كه در حوزه‌ها و جشنواره‌های مختلف این همكاری را انجام دهد، گفت: ذیل مجموعه جهاد دانشگاهی، خبرگزاری ایكنا به عنوان تنها خبرگزاری بین‌المللی قرآنی در جهان اسلام فعالیت دارد.

بابایی با تصریح اینکه، ایکنا بدون گرایش سیاسی، رصد فعالیت‌های قرآنی را عهده‌دار بوده است، این خبرگزاری بین‌المللی را ظرفیتی مناسب برای معرفی فعالیت‌های قرآنی، تبین اندیشه‌ها و دست‌آوردهای قرآنی و توسعه‌ی فرهنگ قرآنی دانست و ابراز امیدواری کرد که همه سازمان‌ها و نهادها از این امکان در راستای اهداف قرآنی بهره کافی را ببرند.

دهمین نمایشگاه قرآنی با عنوان عروه‌الوثقی و به مناسبت ماه مبارک رمضان در خیابان مقابل آرامگاه حافظیه برپا شده است.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 12
بازدید ماه:2264
بازدید کل:325388

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی